BARA Autóház Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Szervizasszisztens
2024.04.15.
Adminisztráció

Érdi BARA Autóház bővülő csapatába keres új kollégát az alábbi munkakörbe:

Szervizasszisztens

Elvárások:
Precíz munkavégzés, minőség iránti elkötelezettség
Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
Megbízható, önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése
Vevőszolgálaton dolgozó munkatársak munkájának támogatása
Ügyintézéssel kapcsolatos papírmunkák előkészítése
Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, e-mailes, telefonos kapcsolattartás

Előny:
Skoda, Audi, Seat, Volkswagen típus és rendszer ismeret
Érd környéki lakos

Amit kínálunk:

Biztos munkahely
Kiemelkedő, fix bérezés
Étkezési és munkába járási támogatás

Jelentkezés nettó fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre megküldött fényképes önéletrajzzal.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.