BARA Autóház Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Szervizvezető
2024.04.15.
Szerviz

Érdi BARA Autóház, Skoda Márkakereskedés és Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, Skoda és Volkswagen haszongépjármű márkaszervíz bővülő csapatába keres új kollégát az alábbi munkakörbe

Szervizvezető

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Ügyfél centrikus szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos/elhivatott és megoldás orientált szeméyiség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Vevőszolgálaton dolgozó kollégák irányítása
  • Célszámok folyamatos nyomonkövetése, kiértékelése és teljesítésére való törekvés
  • Szervizmunkákra érkező ügyfelek kiszolgálása, munkafelvétel
  • Szervizműhely gazdaságos üzemeltetése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Munkák nyilvántartása, munkákkal kapcsolatos egyeztetés a megrendelőkkel

Előny:

  • Volkswagen, Audi, Seat és Skoda típus és rendszer ismeret
  • Javítóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettég
  • Érd környéki lakos

Amit kínálunk:

  • Megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Bruttó 950.0000,- Ft fix bérezés
  • Munkábajárási és étkezési támogatás
  • Biztos munkahely

Jelentkezés nettó fizetési igény megjelölésével az [email protected] e-mailcímre megküldött önéletrajzzal.

BARA Autóház
2030 Érd
Fehérvári út 63-65.
Telefonszám: +36 23 521 255

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.